MÖBLER / Trädgård / Däckstol 14733224
nr 1473 3224
Däckstol
rotting, bemålad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 juni 2022
kl 19:06:57
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr